Heli- ja konverentsisüsteemid, Muusika töötlus- ja õppeprogrammid, Karaokeplaadid, Raadiosideseadmed, Kõlarid, Kodustuudiod, Esitlustehnika.

Home Up

Gyro
Home Up Muusika Karaoke Helitehnika Raadiojaamad Leiunurk Võlglased

                   


Home
Up


Kontakt

OÜ Lefkan
Laki 3a
Tallinn
info: lefkan@lefkan.ee

Tel.6809044 UUS!

Melvin Lehtla
5119616
melvin@lefkan.ee
 


 


JUHTMETA LAHENDUSED arvutile

Konverentsil, koolitusel või nõupidamisel arvutit koos LCD projektoriga kasutavale esinejale, lektorile, koolitajale …

Kasutades LCD projektorit, istub esineja tavaliselt arvuti taga või seisab selle lähedal, et vahetada slaide PowerPoint-is. Sellepärast on esineja asendamatuks töövahendiks kujunemas raadiosignaalil toimiv gyrohiir, mis võimaldab ka ruumis liikudes juhtida (kursorit arvuti ekraanil ja kasutada klaviatuuri) kõiki arvuti funktsioone.

Tänu GyroPoint tehnoloogiale juhite kursori liikumist arvuti ekraanil vaid käe randmeliigutusega. Pärast tarkvara installeerimist on võimalik kasutada ca 70 eriefekti (slaidide edasi-tagasi vahetamine PowerPointis, kodulehe avamine internetis jne.). Salvestage faili asukoht Gyro seadme kiirvaliku nupu alla ja Te kulutate esinemise ajal uue faili (või programmi) avamisele vaid mõne sekundi. Kasutades eriefekte eesriie, suurendamine, pointer, allajoonimine jne saate esinemise kujundada köitvamaks ja huvitavamaks ning juhtida kuulajate tähelepanu olulisele infole oma sõnumis.

Gyro seadme kasutamine on lihtne:
- ühendage signaali vastuvõtja arvuti USB port-i;
- vajutage saatja (hiir, klaviatuur) all olevat nuppu ja kursor arvuti ekraanil hakkab liikuma vastavalt Teie randme liikumisele või kasutage klaviatuuri;
- Te ei pea ekraanile osutama, kuna kõik seadmed töötavad raadiosagedusel;
- seade lülitub välja automaatselt, millega säästetakse akusid ja patareisid;
- saate luua süsteemi, ühendades ühe vastuvõtjaga kuni 8 saatjat (hiirt, klaviatuuri). Tänu sellele saate luua konverentsil süsteemi kus üks klaviatuur või hiir on esineja käes ja teine näiteks esinejat assisteeriva sekretäri käes.

 

 kõik karaokest


karaoketehnika

fonogrammid


karaoke CD+G


muusika õppeprogrammid


helitehnikaraadiojaamad


multimeediaprojektorid


helipaneelid-kõlarid


Prokõlarid


Arvutipõhine taustamuusika süsteem


Tagab kvaliteetse heli!
Küsi tooteid.

 

 

Home ] Up ]

Last modified: 11/26/19